Ogłoszenie

Digital marketing – kurs marketingu cyfrowego w całości przez internet

0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość! Zostanie ona dostarczona bezpośrednio pod adres e-mail Ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: śląskie
Firma: Centrum Szkoleń MG-edu
Powiat: m. Częstochowa
Miejscowość: Cała polska - kursy internetowe
Strona WWW: https://mg-edu.pl
   
dodano: 2023.09.15
ważne do: 2023.12.14
wyświetleń: 12

Informacje dodatkowe:

Szczegóły ogłoszenia:

Jeśli szukasz kursu, który pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wykorzystania narzędzi marketingu cyfrowego, to mamy coś specjalnie dla Ciebie!  NOWOŚĆ!! Kurs Digital Marketing online z certyfikatem to idealna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć karierę w digital marketingu, przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie promować swoje produkty/usługi online, a także specjalistów marketingu, którzy chcą uaktualnić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę. Kurs przygotowuje do pracy specjalisty do spraw mediów interaktywnych.
W ramach kursu dowiesz się, jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe, poznasz różnorodne platformy społecznościowe i nauczysz się tworzyć skuteczne kampanie reklamowe. Zrozumiesz, jak działa optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) i nauczysz się tworzyć wartościowe treści na stronę internetową. Poznasz techniki analizy danych, które pomogą Ci monitorować i mierzyć efektywność swoich działań marketingowych online.
Zdobyte umiejętności potwierdzimy powszechnie uznawanymi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum szkoleń MG-edu
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama