Ogłoszenie

Chcesz schudną?Sprawź!

1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość! Zostanie ona dostarczona bezpośrednio pod adres e-mail Ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: mazowieckie
Firma: Dobry dietetyk
Powiat: warszawski zachodni
Miejscowość: Warszawa
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://przyjazny-dietetyk.pl
   
dodano: 2018.09.30
ważne do: 2018.12.29
wyświetleń: 89

Informacje dodatkowe:

Szczegóły ogłoszenia:

Jeśli zależy Ci na dobrym samopoczuciu lub po prostu wprowadzeniu dobrych nawyków żywieniowych – sprawdź Nas. Nasi eksperci w dziedzinie dietetyki przygotują dla Ciebie odpowiednio zbilansowaną dietę z uwzględnieniem upodobań smakowych.

A jeśli chcesz przytyć lub schudnąć. Jesteśmy w stanie pomóc ci w realizacji tych celów. Zajmujemy się również specjalistycznymi dietami dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nasi Dietetycy Dziecięcy czuwają nad dietą odpowiednią dla dzieci i nastolatków.

Oferujemy konsultacje na miejscu, jak i przez internet, dla osób którym zależy na czasie i wygodzie. Z Naszymi dietetykami skontaktujesz się również wideorozmowę. Sam zadecyduj, która opcja jest dla ciebie najwygodniejsza.

Jesteśmy siecią poradni dietetycznych, który są na Polskim rynku już od 2010 roku. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, a naszych dietetyków znajdziesz w wielu miastach na terenie całego kraju. Stale też zwiększamy ilość dostępnych placówek. Indywidualne podejście do każdego klienta jest dla nas najważniejsze.


Uwaga.
Jeśli masz swój gabinet dietyczny zapraszamy do współpracy franczyznowej - na korzystnych warunkach. Więcej na https://przyjazny-dietetyk.pl/franczyza

Zapraszamy na naszą stronę https://przyjazny-dietetyk.pl , Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i umów się z dietetykiem.
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama