Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu

99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość! Zostanie ona dostarczona bezpośrednio pod adres e-mail Ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miejscowość: Wrocław
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.02.20
wyświetleń: 19

Informacje dodatkowe:

Szczegóły ogłoszenia:

Nie działa kosiarka, a sezon w pełni? Potrzebujesz profesjonalnej piły spalinowej? Zachęcamy do zaznajomienia się z kompleksową ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden we Wrocławiu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do firm, którzy dbają o swój ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Zajmiemy się naprawą sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo na podstawie wieloletniego doświadczenia, które urzeczywistniamy non-stop od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędach elektrycznych, oraz spalinowych, a także kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. silników: Honda czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia konkurencyjne ceny oraz pełną satysfakcję. Dodatkowo nasza oferta opiera się na sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej. W sklepie znajdziemy kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty potrzebne w pracy ogrodowej. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w dobrej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na firmową stronę www ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama