Ogłoszenie

Poznaj siebie i swoje predyspozycje - Test osobowości PERSO.IN

0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość! Zostanie ona dostarczona bezpośrednio pod adres e-mail Ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: lubelskie
Firma: PERSO.IN - test osobowośc
Powiat: m. Lublin
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-067
Ulica: Ogródkowa 3/46
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://perso.in/
   
dodano: 2019.08.09
ważne do: 2020.08.03
wyświetleń: 14

Informacje dodatkowe:

Szczegóły ogłoszenia:

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zastanawiasz się w czym jesteś dobry? Dobrze trafiłeś. PERSO.IN to narzędzie opisujące różnice w osobowości między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN jest model Wielkiej Piątki. Rzetelność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest duża. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i swoje możliwości, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

Jest to narzędzie naukowe, w pełni wiarygodny, przebadany na reprezentatywnej próbie Polaków. Ten wyjątkowy test osobowości to dzieło młodych Polaków. Wysoka jakość tego kwestionariusza doceniona została również przez licznych odbiorców, którzy sięgają po narzędzie bardzo często.

Polecamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze szkolenia. Są one nie tylko podróżą w głąb siebie, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do posługiwania się profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na szkolenie z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test zdobył uznanie zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech oraz predyspozycji. 

PERSO.IN to solidna firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Zachęcamy do współpracy z nami. Jeśli zamierasz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Napisz wiadomość. PERSO.IN® to solidny partner biznesowy. Zadzoń już teraz.
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama