Ogłoszenie

Agencja Detektywistyczna - ATUT

0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość! Zostanie ona dostarczona bezpośrednio pod adres e-mail Ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Agencja Detektywistyczna ATUT 
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Oława
Kod pocztowy: 55-200
Ulica: Oława
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://atutdetektyw.pl/
   
dodano: 2018.07.30
ważne do: 2018.10.28
wyświetleń: 44

Informacje dodatkowe:

Szczegóły ogłoszenia:

Zastanawiasz się czy współmałżonek jest Ci oddany? Niepokoisz się, że Twoje dzieciak spędza czas w złym otoczeniu? Odnosisz wrażenie, że ktoś Cię śledzi? Jesteś w ciężkiej sytuacji prywatnej lub zawodowej i poszukujesz pomocy? Jeśli zwyczajne sposoby nie pomogły, to wsparcia chętnie zapewni Ci agencja detektywistyczna ATUT.

Jesteśmy licencjonowanym biurem, wykonującym czynności detektywistyczne w obrębie całej Polski. Proponujemy Ci szeroki wachlarz usług. Zbieramy dane, które mogą być wykorzystane w postępowaniu dowodowym w zróżnicowanych sprawach karnych, cywilnych oraz spadkowych. Trudnimy się również poszukiwaniem zaginionych osób, a także zaginionego lub skradzionego mienia. Kontrolujemy, jak Twoja niania, gospodyni domowa, czy opiekunka sprawuje się w pracy. Ustalamy czy Twoje dzieciak nie ma trudności z rówieśnikami i nałogami. W sprawach zawodowych sprawdzamy pretendentów na przyszłych pracowników, ich przeszłość prawną, kontakty biznesowe oraz sposób i jakość pracy. Odnajdziemy wszystkie informacje na temat nieuczciwej konkurencji, partnerów biznesowych, czy też według zlecenia przeprowadzimy śledztwo związane z Twoim przedsiębiorstwem czy interesem.

Kooperujemy z grupą doświadczonych policjantów, prawników i detektywów. Działamy taktownie, prawnie i profesjonalnie. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, zaawansowanych technicznie i elektronicznie urządzeń do obserwacji. Wykrywamy podsłuchy oraz inwigilację audiowizualną w mieszkaniach, samochodach i komputerach. Stosujemy zróżnicowane  formy wywiadu kryminalnego. Zachowujemy w tajemnicy wszelkie informacje o Zleceniodawcy, a także o prowadzonej sprawie.Wszystkie materiały zebranych podczas prowadzonych czynności detektywistycznych oddajemy Zleceniodawcy wraz z pisemnym sprawozdaniem.  Prowadzimy szereg czynności, by dowody były jasne i przemawiały na korzyść naszego klienta, jeśli zostaną wykorzystane w postępowaniu dowodowym. Detektyw może także wystąpić w sądzie, jako świadek.

Wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm, szybkość a także subtelność w wypełnianiu zleceń.  Każdy klient jest dla nas ważny. Każde zlecenie jest dla nas istotne. Zadzwoń lub napisz, pomożemy.
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama